KATEGORİLER
Giriş   | Üye ol!

Şifre Yenileme

Şifrenizi hatırlamıyorsanız aşağıdaki kutuya e-posta adresinizi yazarak kayıtlı e-posta adresinize yeni bir şifre oluşturma talebi gönderin:GÜNCEL

KATEGORİ: AILE
 
© 2016 UNAL MEDIA SALES. Her hakkı saklıdır. Kullanım koşulları | Bize yazın!
powered by animadverto

YASAL HAKLAR

Dijital İçerik İptali Hakkında Bilgilendirme

Dijital içerik temini için ödeme yaptığınızdan dolayı verilen siparişler iptal edilemez ve geri ödeme istenemez..

Dijital İçerik Türleri Hakkında Bilgilendirme

Vizyon Filmi : Filmin ödemesini yaptıktan sonra 30 gün içinde izlemeye başlamanız gerekir. Filmi izlemeye başladığınızda, bitirmek için 48 saatiniz vardır. Süresi dolmadan önce filmi istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Filmi 30 gün içinde izlemeye başlamazsanız yeniden seyretmek için tekrar ücret ödemeniz gerekir.

Kiralama : Filmin ödemesini yaptıktan sonra 30 gün içinde izlemeye başlamanız gerekir. Filmi izlemeye başladığınızda, bitirmek için 48 saatiniz vardır. Süresi dolmadan önce filmi istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Filmi 30 gün içinde izlemeye başlamazsanız yeniden seyretmek için tekrar ücret ödemeniz gerekir.

Satınalma : Filmin ödemesini yaptıktan sonra hiçbir limit olmaksızın istediğiniz zaman istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Hizmetin Kullanımına İlişkin Bilgilendirme

Hizmet, yalnızca Türkiye dışında kullanımınıza açıktır. Hizmeti Türkiye içinde kullanmamayı veya kullanma girişiminde bulunmamayı kabul etmektesiniz. Sinematurktv.com, bu şarta uyduğunuzu doğrulamak amacı ile teknolojiler kullanabilir.

Hesabınız İle İlgili Bilgilendirme

Hizmetin kayıtlı bir kullanıcısı olarak, siz, bir hesap (Hesap) oluşturabilirsiniz. Hesap bilginizi başka kimseye vermeyiniz. Hesabınızın gizliliği ve güvenliğini korumaktan ve Hesabınızda veya Hesabınız aracılığıyla gerçekleşen tüm faaliyetlerden sadece siz sorumlu bulunmaktasınız ve Hesabınızın herhangi bir şekilde güvenliğinin ihlal edilmesi durumunda derhal sinematurktv.com’a bilgi vermeyi kabul etmektesiniz. Sinematurktv.com, Hesabınızın yetkisiz kullanımından doğabilecek zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında Bilgilendirme

Hizmete kaydolmanız ve Hizmeti kullanmanız sırasında doğru ve tam bilgi (Kayıt Verileri) temin etmeyi ve Kayıt Verilerinizi doğru ve tam olmalarını sağlayacak şekilde güncellemeyi kabul etmektesiniz. Sinematurktv.com’un vermiş olduğunuz Kayıt Verilerini, Hesabınızın tutulması ve ücretlerin faturalandırılması için saklayabileceğini ve kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

BİZE YAZIN!

Her konuda bizimle yazışabilirsiniz!

U MEDIA SALES
MEDIA MARKETTING & COMMUNICATION
Wals 2, 1507 TN Zaandam – NEDERLAND

İletişim Formu

*Belirtilen alanları eksiksiz doldurun!

Konu:
*
*

Talebiniz iletildi, teşekkürler!