KULLANIM KOŞULLARI

 

Taraflar

İşbu Üyelik Sözleşmesi (bundan sonra “Sözleşme” olarak anılacaktır.) UNAL MEDIA SALES B.V. (bundan sonra “SinemaTurkTV” olarak anılacaktır) ile www.sinematurktv.com adresinden ve/veya mobil cihaz, akıllı televizyon ve benzeri cihazlar üzerinde yer alan SinemaTurkTV uygulamalarından SinemaTurkTV’nin sunduğu ücretli ve/veya ücretsiz video, müzik, canlı TV yayını, oyun ve benzeri içerik hizmetlerinden (bundan sonra “Dijital İçerik” olarak anılacaktır) faydalanmak için işbu Sözleşmeyi onaylamak isteyen tüketici (bundan sonra “ALICI” olarak anılacaktır) arasında ALICI’nın elektronik ortamda bulunan “Üyelik Sözleşmesini Kabul Ediyorum” butonunu tıklaması ve kabul beyanının SinemaTurkTV kayıtlarına geçtiği an kurulmuş ve yürürlüğe girmiştir.

Cayma Hakkı ve Alıcının Hizmeti Sonlandırması

SinemaTurkTV’nin  işbu Sözleşme konusu ürün ve/veya hizmetleri Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/ğ hükmü gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mal niteliğinde olduğundan Cayma Hakkı kapsamında bulunmamaktadır. ALICI, bu hususu en başından bildiğini ve Cayma Hakkı talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Dijital İçerik Türleri Hakkında Bilgilendirme

Aylık Üyelik : SinemaTurkTV platformunda yayınlanan üyelik bedelinin ödemesini yaptıktan sonra, 1 ay (bir ay) boyunca platformdaki tüm filmleri seyredebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir.

Hizmetin Kullanımına İlişkin Bilgilendirme

Hizmet, yalnızca Türkiye dışında kullanımınıza açıktır. Hizmeti Türkiye içinde  kullanmamayı veya kullanma girişiminde bulunmamayı kabul etmektesiniz. Sinematurktv.com, bu şarta uyduğunuzu doğrulamak amacı ile teknolojiler kullanabilir. Sinematurktv.com içerisindeki filmler sadece bireysel kullanıma açıktır, toplu ticari gösterim yasaktır.

Hesabınız İle İlgili Bilgilendirme

Hizmetin kayıtlı bir kullanıcısı olarak, siz, bir hesap ( Hesap ) oluşturabilirsiniz. hesap bilginizi başka kimseye vermeyiniz. Hesabınızın gizliliği ve güvenliğini korumaktan ve hesabınızda veya hesabınız aracılığıyla gerçekleşen tüm faaliyetlerden sadece siz sorumlu bulunmaktasınız ve hesabınızın herhangi bir şekilde güvenliğinin ihlal edilmesi durumunda derhal sinematurktv.com’ a  bilgi vermeyi kabul etmektesiniz. Sinematurktv.com, hesabınızın yetkisiz kullanımından doğabilecek zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Kullanıcı Bilgileri Hakkında Bilgilendirme

Hizmete kaydolmanız ve hizmeti kullanmanız sırasında doğru ve tam bilgi ( Kayıt Verileri ) temin etmeyi ve kayıt verilerinizi doğru ve tam olmalarını sağlayacak şekilde güncellemeyi kabul etmektesiniz. Sinematurktv.com’un vermiş olduğunuz kayıt verilerini, hesabınızın tutulması ve ücretlerin faturalandırılması için saklayabileceğini ve kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

 

Telif Hakları ve Kopyalama Hakkında Bilgilendirme

Sinematurktv.com portalında bulunan tüm filmlerin yurtdışı film hakları Unal Media Sales B.V. şirketine aittir. O yüzden izinsiz kullanım ve  her türlü kopyalama teşebbüsleri için önlemler alınmış olup, bu teşebbüslere karşı digital iz bırakacak şekilde design edilmiştir.

Yürürlülük

İşbu Sözleşme, ALICI tarafından okunarak, kabul edildiği anda yürürlüğe girecek ve taraflardan herhangi biri tarafından feshedilinceye kadar yürürlükte kalacaktır.